BluTV Nedir, Nasıl Kullanılır?

Film - Dizi - Belgesel
blutv nasıl izlenir

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

BluTV nasıl kullanılır?

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Diğer online dizi ve film izleme sitelerinde olduğu gibi BluTV’de de bir üyelik sistemi mevcut. Her ay düzenli olarak yenilemeniz gereken sistem içerisinde tabii ki içerikler de eş zamanlı güncelleniyor. Kısacası aynı içeriğe sürekli fiyat ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Bunun dışında öncelikle denemem gerekiyor diyorsanız da BluTV’de 7 günlük bir ücretsiz deneme hakkınız da mevcut.

Belki de herkesin kafasına takılan en büyük soru işaretlerinden biri de taahhüt konusu. Bu konuya bir açıklama getirmek gerekirse: BluTV hizmeti taahhütlü değildir. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTv sansür konusunda ne kadar cesur?

BluTV cesur ve özgürlükçü yaklaşımıyla içeriklere sansür uygulamamaktadır. İçeriğin sansürlenmiş bir şekilde dağıtıcı firma tarafından BluTV’ye verilmiş olmasından dolayı çok nadir de olsa sansürlenmiş içeriklerle kullanıcılar karşılaştıklarını ifade ediyorlar ancak bu durumda BluTV’den değil direkt yapımcı firmadan kaynaklı bir durum. Buna ek yabancı dizi ve filmler de Türkçe dublaj ve altyazı desteği sunulması da oldukça hoş bir detay.