FOXplay Nedir, Nasıl İzlenir?

Film - Dizi - Belgesel
foxplay nasıl izlenir

Türkiye’deki en yeni dijital yayın platformlarından olan FOXPlay, hem FOX kanalında yayınlanan dizileri, hem de orijinal içerikleri bünyesinde barındırıyor. FOXplay’de diziler, filmler, programlar, yarışmalar ve daha birçok içeriğin yanı sıra, mobil, tablet ve Smart TV’ler üzerinden sadece dijitale özel olarak hazırlanan diziler ve programlar da izleyicilere sunuluyor. Ücretsiz olarak hizmet veren platformda Yeşilçam fimlerinden güncel filmlere birçok farklı kategoriyi bulmak da mümkün. Ancak platformun çok yeni olduğunu ve yakın zamanda içerik sayısının artacağını söyleyebiliriz.

FOXplay tamamen ücretsiz!

Öte yandan FOXplay sadece dizileri değil, Fox TV ekranlarında yayınlanmış ve yayınlanmakta olan bütün programları da izleme imkanı sunuyor.

Bunun yanı sıra filmlere de yer veren FOXplay, Yol Ayrımı ve Hadi Be Oğlum gibi güncel filmlerin yanı sıra Yeşilçam klasiklerini de bünyesinde barındırıyor.

Tamamen ücretsiz olarak kullanılan FOXplay’de reklamlar şimdilik sadece videolar başlamadan önce oynatılıyor. Ancak platformu kullanan izleyicilerin sayısının artmasıyla birlikte şirketin yeni reklamları değerlendireceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Videolar başlamadan önce sadece tek bir reklam videosunun olması kullanıcıları şimdilik rahatsız etmiyor.

Ancak FOXplay, reklamsız bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıları için ücretli üyelik imkanı da sunuyor.

FOXPlay Smart TV’de Nasıl İzlenir?

Televizyon marka ve modeline göre küçük değişiklikler olmakla birlikte, akıllı televizyonun menüsünden FOXPlay uygulaması kolaylıkla kurulabilmektedir. Uygulamalar veya Google Play Store bölümünden uygulama indirilir. Gene de Smart TV’nizin kullanma klavuzuna bakmanız bu konuda yardımcı olacaktır.