Kahraman Tente

Firma Tanıtımı
ankara tente servisi

Her marka ve çeşit tentelerinizin servis hizmetini deneyimli, uzman kadromuz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel tente bakımı, tente tamiri, tente montajı ve tente temizleme hizmetleri veren firmamız, Ankara geneli haftanın her günü, günün 24 saati aktif olarak çalışmaktadır. Ankara tente temizleme, bakım ve tamir işlemlerimizi, günümüz teknolojisine uygun modern alet ve ekipmanlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Ankara tente firmaları arasında uzun yıllara dayanan deneyimi ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan firmamız, tente temizleme, bakım ve montaj talepleriniz için 7×24 saat hizmet vermektedir. Ankara tente temizleme talepleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz.

kahraman tente

Firmamız tente temizliği konusunda profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Motorlu veya manuel tente temizleme veya güneşlik temizleme taleplerinizi sektörde deneyim kazanmış uzman kadromuz ile kısa sürede karşılamaktayız. Tente temizleme işlemi için yerinize gelen firmamız, tentenin mevcut durumunu inceleyerek bir ön çalışma yapar ve size uygulanması gereken işlemler ile ilgili bilgi verir.

Tente temizleme hizmeti için gün, saat ve ücret konusunda anlaşıldıktan sonra belirlenen saatte ekipmanlarımız kurularak tente temizleme işlemleri başlatılır. Tentenizde biriken her türlü leke, toz, is ve sigara dumanı etkileri kısa sürede titizlikle yapılan bir işlem sonucu giderilir. Tente temizleme işlemlerimizi bu işin gereği olan modern alet ve ekipmanlar ile en kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak gerçekleştiriyoruz.

https://www.kahramantente.com