SEL-AY İzolasyon İnşaat

Firma Tanıtımı

SEL-AY 2000 yılında başladığı meslek hayatında çeşitli endüstriyel firmalara taşeronluk hizmetleri vermiştir. 2019 yılından itibaren ise şirketleşmeye giderek Sel-Ay İzolasyon & İnşaat adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren ana faaliyet alanı İzolasyon, Havalandırma, Çatı & Cephe Kaplama ve Makine Demontaj, Bakım, Montaj konusunda uzman kadroya sahip olmakla birlikte; uzun yılların verdiği mesleki tecrübe, birikim, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

SEL-AY İzolasyon İnşaat

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

“Kalite” kavramını çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak kabul eden SEL-AY, bu doğrultudaki hedeflerini şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillendirir.

SEL-AY bünyesindeki “kalite güvence sistemi” mantığı, “kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabası” üzerine kurgulamıştır. Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

http://www.selayizolasyon.com.tr