Serap Pet Shop Ayvalık

Firma Tanıtımı Sponsorlar
serap pet shop ayvalık

Ayvalık Pet Shop işletmemizde evcil hayvanlar için gerekli her türlü ihtiyaç malzemeleri bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş kedi ve köpek mama kapları, su kapları, kedi taşıma çantası, köpek taşıma çantası, kedi maması, köpek maması, balık yemi, kuş yemi, kedi yuvası, köpek yuvası, kedi kumu, vitaminler, kedi ve köpek şampuanları gibi bir çok ihtiyaç ve tüketim malzemelerini iş yerimizden temin edebilirsiniz. Ayvalık pet shop işletmemizde kedi ve köpek tasmaları, pire tasması, kedi ve köpek kıyafetleri ve diğer aradığınız her şey bulunuyor.

Kedi kumu, kedi maması, kaliteli malzemelerden yapılmış kedi yuvası, kedi tuvaleti, kedi taşıma çantası, kedi mama kabı, kedi su kabı, konserve kedi maması, kuru kedi mama çeşitleri, kedi tasması ve diğer tüm malzemeler.

Konserve ve kuru köpek mamaları, köpek tasmaları, köpek ilaç ve vitaminleri, köpek taşıma çantaları, köpek bakım malzemeleri, köpek şampuanları, pire savar tasma ve diğer tüm malzemeler.

Balık yemleri, akvaryum malzemeleri, akvaryum bakım malzemeleri, balık ilaçları, balık vitaminleri ve diğer tüm malzemeler.

Kuş kafesleri, kafes malzemeleri, kuş yemleri, kuş ilaç ve vitaminleri.

Ayvalık Serap Pet Shop

İletişim Bilgileri:

Hayrettin Paşa Mah. Atatürk Bulvarı, No: 100/C
AYVALIK / BALIKESİR

Tel.: 0542 507 83 43

https://www.ayvalikpetshop.com

Ayvalık pet shop Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ayvalikpetshop
Ayvalık pet shop Twitter Sayfası: https://twitter.com/ayvalikpetshop
Ayvalık pet shop Yol Tarifi: https://g.page/ayvalikpetshop?share

Web sitemizin Yararlı Bilgiler bölümünde evcil dostlarınızın bakımı, beslenmesi gibi konularda yazılar bulabilirsiniz. Bir kaç örnek yararlı bilgi aşağıdaki gibidir:

Kuru mama nasıl saklanır

Köpeklerde aşılama takvimi

Kedilerde aşılama takvimi