İşe Yarar Bilgiler

Ücretsiz en iyi YouTube video indirme programları

Bilgisayar & İnternet
youtube video indirme

YouTube’da izlediğiniz bazı videoları bilgisayarınıza indirmek isteyebilirsiniz. YouTube’tan video indirme hizmetini online olarak veren bir çok web sitesi var ve bu sitelerin çoğu video kalitesini düşürerek indirme imkanı sunuyor.  Bazı programlar çoklu indirme sağlar ve genelde videonun kalitesini düşürmezler. Bu nedenle videoları daha yüksek kalitede MP3 ve MP4 dahil çeşitli formatlarda indirmek için YouTube video indirme programları kullanabilirsiniz. Bunlar, ihtiyaçlarınıza uygun yüksek ve düşük kaliteli çözünürlüğü destekleyen, kullanımı kolay programlardır.

Aşağıda, popüler özellikleri ve web sitesi bağlantılarıyla birlikte En İyi YouTube Video İndirme Programlarının özenle seçilmiş bir listesi bulunmaktadır.

1- 4K Video Downloader

4K Video Downloader , PC, Mac ve Linux için platformlar arası bir video indiricidir. Altyazılı / altyazısız her tür YouTube oynatma listesini indirin: “Daha Sonra İzle” ve “Beğenilen video”, Kişisel Karma oynatma listeleri. Tüm Youtube kanallarını veya tek videoları 4K, 1080p veya 720p kalitesinde kaydedin. YouTube Müzik’ten sesi MP3, M4A veya OGG olarak çıkarın. 3D ve 360 ​​derece video desteği.

2- WinX YouTube Downloader

YouTube dahil Facebook, Vimeo ve DailyMotion gibi popüler sitelerden video indirebilen WinX YouTube Downloader‘ın kullanımı oldukça kolay. URL’yi programın içerisine yapıştırmanız, kayıt formatını ve kaliteyi seçmeniz yeterli. İndirmek istediğiniz dosyaları ekledikten sonra “Download”a basın. Tüm dosyalar aynı anda işlenecek ve seçtiğiniz klasöre kaydedilecek.

3- Free YouTube Download

Basit bir YouTube videosu indiricisi olan Free YouTube Download, URL’yi yapıştırarak videoları birkaç tıklamayla indirmenize izin veriyor. Otomatik İndirme seçeneği açıkken tıklamanıza da gerek kalmıyor. Aynı anda birden fazla videoyu indirebilir, birkaç farklı formata dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz videoyu sadece sesten oluşan bir MP3 dosyasına da dönüştürebilirsiniz.

4- Any Video Converter Free

En iyi ücretsiz YouTube indirme araçlarından biri olan Any Video Converter Free‘nin ücretsiz sürümünün tabii ki bazı eksikleri var. Ancak ücretsiz bir çözüm arıyorsanız, bu eksikler muhtemelen sizi etkilemeyecek. Any Video Converter Free, birçok video formatını destekliyor, hatta içerisinde temel bir video düzenleyici bulunuyor.

5- aTube Catcher

İsmine bakıldığında YouTube’a özel bir yazılım gibi görünse de, aTube Catcher büyük video sitelerinin çoğundan video indirebiliyor. Ancak yazılımı kurarken dikkat edin. Kurulum sırasında bir adware, kurnazca bilgisayarınıza yüklenebilir. Bunu atlatmak için ilk uygulama teklifi için Cancel’a, ikincisinde Decline’a basın. Artık aTube Catcher’ı kötü sürprizler olmadan kullanabilirsiniz. aTube Catcher, tüm YouTube indirme araçlarında bulunmayabilen bir işlev sunuyor ve birçok videoyu aynı anda indirmenize izin veriyor. Yazılımın ekran videosu kaydetme, video birleştirme ve disk yazma gibi hoş ek özellikleri de var.