Samsung Galaxy Fit 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Mobil Dünyası
Samsung Galaxy Fit 2

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 3 hafta pil ömrü iddiası ile yeni nesil akıllı bilekliği Galaxy Fit 2’yi Türkiye’de satışa sundu. Galaxy Fit 2 uygun bir fiyat etiketine sahip olmanın yanında kullanıcılarına birçok özellik de sunuyor.

Samsung’un çıkardığı yeni nesil akıllı bileklik Galaxy Fit 2 kullanıcılarına farklı özellikler sunuyor. Sağlık ve egzersiz gibi bilgileri düzenli olarak takip eden Galaxy Fit 2 ayrıca müzik çalar, bildirim gibi özellikleri ile de kullanıcılarına daha güzel bir deneyim sunmak istiyor.

1.1 inç Amoled ekrana sahip Galaxy Fit 2, 126×294’lük bir çözünürlük sunuyor. Yeni nesil bu akıllı bileklik daha önce piyasaya sunulan 0.95 inçlik ekrana sahip olan GalaxyFit’e oranla daha büyük bir ekran sunuyor. Ayrıca bileklikte bulunan 70 farklı ana tema ile kullanıcılara daha güzel bir deneyim sunulmak isteniyor. 159 mAh gibi iddialı bir bataryaya sahip olan bu akıllı bileklik ile Samsung, kullanıcılara 3 haftaya kadar tek sarjla kullanılabilecek bir pil ömrü vaat ediyor.

Galaxy Fit 2, kullanıcıların gün içinde yaktığı kalori, kalp atış hızı, adım sayısı ve uyku düzeni gibi farklı kriterleri takip ediyor. Ayrıca akıllı bileklik farklı egzersiz ve sağlık aktiviteleri hakkında da sizlere faydalı olabilecek bilgiler sunuyor.

Samsung Galaxy Fit 2 Fiyatı: 06/11/2020 tarihi itibariyle modeller 279 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaya başlandı.