Birinin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Yaşam & Sağlık
aşık olmak

Aşk güzel bir şeydir ve insanların aşık olması harika bir olaydır. Bir insanın size aşık olduğunu gösteren belli davranışlar vardır. Bu davranışlar insanların beden diline yansır ve okuması kolaydır. İşte bir insanın sizi sevdiğini, aşık olduğunu anlamanın 4 işareti.

Kalp Atışlarında Hızlanma

Karşınızdaki insanla sohbet ederken heyecanlı davranışlar ve enerjisi yüksek ise sizi gördüğünüzden dolayıdır. Çünkü ya sizden hoşlanıyordur ya da aşık olmuştur. Karşınızdakinin kalp atışlarını dinlemeye çalışın. Zaten sizden hoşlanıyorsa dokunmanıza izin verecektir ya da size dokunmaya çalışacaktır.

Seste Değişiklik

Bir kadın sizden hoşlanıyorsa dişil enerjisi ortaya çıkacaktır. Belirtileri ise seste incelme ve sesin yüksek çıkması. Bir erkek sizden hoşlanıyorsa eril enerjisi ortaya çıkacaktır. Belirtileri ise seste kalınlaşma ve sesin derinden gelmesidir. Lakin flört olaylarında kibar bir dil ve anlayışlı olmak önemlidir. Karşınızdakine kabalaşmaya gerek yok. Kendinizi kontrol etmelisiniz.

Göz Bebeklerinde Büyüme

Çevrenizde sürekli size bakan veya tanımadığınız bir insan size sürekli bakıyorsa sizden hoşlanma ihtimali var. Sizden hoşlandığına dair bir şüpheniz sohbet başlatabilirsiniz ve göz teması kurduğunuzda gözlem yapma şansınız olur. Eğer göz bebekleri size konuşurken büyüyorsa sizi kesinlikle seviyordur.

Zaman Ayırması

Bir insan size zaman ayırıyorsa kesinlikle seviyor ve size değer veriyordur. Bir gün içerisindeki zaman her insan için çok önemlidir yüzden size ayırdığı zamanın kıymetini bilin ve kaliteli zaman geçirmeye çalışın.