My Roody Kozmetik

Firma Tanıtımı
My Roody Kozmetik

My Roody Kozmetik 2013 yılından beri Antakya Hatay’da faaliyet göstermektedir. Yüksek kalite standartlarında üretim yapan firmamızın amacı kozmetik sektöründe geniş ürün yelpazemiz ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Ürün Çeşitlerimiz: Organik Maskeler, Kremler, Yüz Bakım Ürünleri, Vücut Bakım Ürünleri, Sabunlar, Saç Bakım Ürünleri, Şampuanlar. Altın Maske, Kil Maskesi, Doğal Güzellik ve Bakım Ürünleri.

My Roody Kozmetik

En iyi ve en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedefleyen firmamız bu nedenle her zaman en kaliteli malzeme ve en üstün üretimi tercih etmektedir. Kaliteden ödün vermeyen anlayışla üretimin her safhasında insan sağlığını benimseyen, değişen ve gelişen beklentilere cevap vererek yeni ürün tasarımlarında ilk olan hijyen ve ferahlığı sağlayan ürünlerle sürekli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, en değerli kaynak insan, en değerli kılavuz kalite prensibiyle hareket eden, sektörde söz sahibi olan, eğitimli ve uzman personelin katılımıyla kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirip geliştiren bir firma olmayı taahhüt ederiz.

https://www.myroodycosmetic.com